insanin-kac-duyusu-vardir-1110x550

NLP ile Kişisel Farkındalık

Davranış kalıplarının gücüyle vizyoner bakış açısına sahip lider bir yönetici olursunuz. Motivasyonu yüksek etkin ekipler oluştururken, kriz durumlarında stratejik ve zor kararları kolay verirsiniz.

NLP ile Kişisel Farkındalık, klasik bir iletişim eğitimi değildir. 2 günlük yüksek vizyoner bakış açısı sağlayan, NLP ile etkili değişim tekniklerini içeren, uzman koçluk becerileri kazandıran yüksek seviye bir liderlik eğitimidir.

Davranış kalıplarının gücü 3 kıta 50 ülkede farklı ırk, kültür, cinsiyet ve dinlerde insan tipolojileri üzerinde yapılan araştırmalar ile, Uluslararası İnsan Tipolojisi Çalışmaları Araştırma Enstitüsü tarafından 35 yıllık bir birikimin sonucu geliştirilmiştir. Davranış Kalıpları Programları NLP ile Koçluk eğitimiyle bütünleştirmiştir.

Bu eğitimde kişisel farkındalığı liderlik seviyesine taşımak, katılımcıların vizyoner bakış açısına sahip etkin liderler olma yolunda ilk adımı atmalarının sağlanması heflenmektedir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Size özel çözümlerimizi öğrenmek için hemen iletişime geçin!

Yoğun geçen iş tempomuzda kendi farkındalığımızı hissetmemizi sağlayarak içimizdeki potansiyeli ve geliştirmemiz gereken yönleri öne çıkardı. Ayrıca eğitim öncesinde kişisel satıcılık profilimizin(12 satıcı profil testi) objektif olarak değerlendirilmesi diğer aldığımız satış eğitimlerinden çok daha iyi değerlendirme yapmamızı sağladı.Teşekkür ederim.

Uğur Çeri
, Anadolubank