spt-dijital-canli-sanal-sinif-son

Canlı Sanal Sınıf

Kurumsal firmaların uzak noktalarda faaliyet gösteren bayilerine, müşterilerine, çalışanlarına etkili erişim sağlamaları için geliştirilmiş  ekonomik verimli ve hızlı eğitim imkanı sağlar. Firmalar iş kaybı yaşamasın, eğitimden taviz vermesin ve eğitim projelerini düşük maliyetlerle gerçekleştirsin diye geliştirilmiştir.

Kurumsal firma çalışanları içinde karma(blended) öğrenme imkanı sunan bir yapıda tasarlanmıştır. Tüm online öğrenme projeleri SPT dijital öğrenme portalı ile desteklenmektedir.

Sınıf içi uygulamalar kadar interaktif olan canlı sanal sınıflar yaygın kullanılan tüm portallara (zoom, teams, Webex. Google meet..vs) entegre olarak yapılabilmektedir.

KATILIMCILARA FAYDALARI:
 • Performansı yükseltir
  Rahatça izleme imkanı sayesinde, öğrenme hızlanır ve yüksek performans elde edilir.
 • Bilgiye kolay erişim sağlar.
  Konusunda uzman eğitmenlerin sağladıkları güncel bilgiye, herhangi bir zaman ya da mekan sınırlaması olmadan, 7×24 ulaşılabilir.
 • Rahatlık ve Esneklik kazandırır.
  Eğitim filmlerini durdurarak, not tutarak, tekrar tekrar izleyerek kendi hızınızı yakalayabilirsiniz. Eğitmene ve sınıfın öğrenme hızına bağlı kalınmaz. İş yerinde başlanan eğitime, evde, internet cafe ‘de ya da istenen yerde devam edilebilir.
 • Bilgisayar yetkinliğini arttırır.
  Eğitimlerin izlenmesi, kullanıcının bilgisayar ile etkileşimini arttırır. Böylece, izleyicinin bilgisayar yetkinliğini arttırmaya katkı sağlar.
 • Dikkat dağınıklığı azaltır.
  Eğitimlerdeki akıcı ve renkli anlatım, dikkat dağılmasını azaltır. Eğitim içerikleri görsel öğelerle (resim, grafik, film…vs.) desteklenir. Zevkli ve kesintisiz izleme imkanı sağlar.

*(USA Eğitim Departmanı’nıngerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda, online eğitim gören bireylerin, yüz yüze eğitim alan bireylerden daha yüksek performans sağladığı tespit edilmiştir.)

FİRMAYA FAYDALARI
 • Daha ekonomik çözümdür.
  Firmalar çalışanlarını veya bayilerini eğitim amaçlı topladıklarında, ulaşım ve konaklama ana maliyet faktörleridir. SPT Dijital ile, bu harcamalar olmayacağı için, daha ekonomik çözüm üretilir.
 • Zamandan tasarruf sağlanır, İş kaybı azalır.
  Eğitimden taviz vermeden, iş kaybı yaşanmadan, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin eğitilme, bilgilendirilme ve zaman sınırlaması olmadan izleme imkanı olur. İş kaybı azalır. Verimlilik artar.
 • Eğitim süresini kısaltır.
  Konusunun uzmanı eğitmenler, mesajları doğrudan verdikleri için, izleyenler daha kısa sürede daha etkili bilgiye ulaşma imkanı elde ederler.
 • Hızlı erişim imkanı sunar.
  Uzak noktalardaki bayiler, müşteriler veya çalışanlara eğitimlerin ve mesajların ulaştırılması için, bir araya gelme zorunluluğunu ortadan kaldırır.
 • Firmalara içeriği özelleştirme imkanı sağlar.
  Eğitimlerin standart içeriklerine ilave olarak, istendiğinde, firma yöneticilerine özel çekimler yapılarak, mesajların özelleştirilmesi ve doğrudan ulaştırılması sağlanır. Teknik konuların görsel olarak açıklanması sağlanır. Verimlilik artar, hatalar azalır.

Da Vinci gibi düşünmek, Steve Jobs gibi merak güdüsünü beslemek, Einstein gibi farklı bakış açılarına sahip olmak için

nasıl yardımcı olabiliriz?

Size özel çözümlerimizi öğrenmek için hemen iletişime geçin!

Yoğun geçen iş tempomuzda kendi farkındalığımızı hissetmemizi sağlayarak içimizdeki potansiyeli ve geliştirmemiz gereken yönleri öne çıkardı. Ayrıca eğitim öncesinde kişisel satıcılık profilimizin(12 satıcı profil testi) objektif olarak değerlendirilmesi diğer aldığımız satış eğitimlerinden çok daha iyi değerlendirme yapmamızı sağladı.Teşekkür ederim.

Uğur Çeri
, Anadolubank