Yoğun geçen iş tempomuzda kendi farkındalığımızı hissetmemizi sağlayarak içimizdeki potansiyeli ve geliştirmemiz gereken yönleri öne çıkardı. Ayrıca eğitim öncesinde kişisel satıcılık profilimizin(12 satıcı profil testi) objektif olarak değerlendirilmesi diğer aldığımız satış eğitimlerinden çok daha iyi değerlendirme yapmamızı sağladı.Teşekkür ederim.

Uğur Çeri
, Anadolubank

Türkiye’de tek ve yeni olan olan (Çoklu Satış zekası)bir eğitimi almak ayrıcalıklı hissettirdi. Uygulanabilir ve hayata geçirilebilir basit şeyleri fark etmemi sağladı.

Muammer Topçuoğlu
, Anadolubank

Çok faydalı bir eğitim. Gerçek satışta kullanabileceğimiz etkili teknikler öğrenildi. Güçlü ve zayıf yönler fark edildi. Eğitmen konuya son derece hakim ve tecrübeli olması ve çok çok iyi sunumu için çok teşekkürler. Farklı bakış açısı kazandırdı.

Esra Aküzüm
, Anadolubank

Günümüzde teknoloji ve hızın hakim olduğu bir gerçek. Ancak bu eğitim ile birlikte bizlerin de satışta uygulayacağı ince ve hassas noktaları da görmüş olduk. Eksik kaldığım konularda gelişim göstereceğime eminim. İnsan faktörünün ne kadar önemli olduğunu gördüm.Teşekkür ederim.

Mesut Acarbaş
, Anadolubank

Eğitime ilk geldiğim gün kafamdaki sabit fikirlilik ortadan kalktı.Kendimde eksik gördüğüm yönlerimi dışa vurabildim. Bu sayede Güçlü yönlerimi keşfettim. Daha kolay eksik yönlerime çalışacağım. Teşekkürler.

Gökhan Topallı
, Anadolubank

Bu eğitimin benim kişisel gelişimime çok faydalı olacağına inanıyorum. Sahada daha kolay hareket etmemi sağlayacaktır. Çok verimli olduğunu düşünüyorum. Devamını şirketimizden talep edeceğim.

Şeref Armağan
, Dimes

Satış ve pazarlama sektöründe aldığım en iyi eğitimdi diyebilirim. Bu eğitimle içimizde olup ama yansıtamadığımız bazı geride kaldığımız noktalara değinerek verimli ve ilerleyici bir eğitim oldu. Jan Bey’in de bu konudaki bilgi ve deneyimlerinin çok iyi olması sebebiyle her şey mükemmeldi.

Nihat Yakar
, Dimes

Genel satış eğitimleri dışında beynin kullanımı,insanların etkilenmesi ve karar verme süreçlerinde yetkin bir satıcının ihtiyaçlarını belirleyen kişisel gelişime katkısı olan ve haz veren bir eğitimdi.Çok teşekkürler.

Tuncay Mutlu
Satış Direktörü, Asaş Alüminyum

Bu tarz eğitimlerin oluşması ile yıllar içinde bulunduğumuz pozisyonun neresinde olduğumuz ve geliştirmek adına daha neler yapabilirim sorusuna cevap bulduğumuz çok faydalı iki gün geçirdim.Faydasının mutlaka uygulamada geçerli olacağı inancındayım. Her şey harikaydı,teşekkürler.

Adnan Çoşkun
, Asaş Alüminyum

Çok uzun yıllara dayanan çalışma hayatımda hep doğru bildiğim şeyleri yaptığımı sanıyordum.Eğitim sonunda tam da yanlış olmasa da eksik bazı şeylerin olduğunu anladım. Düzeltmem için bir şeyler yapmam gerektiğine inanıyorum.

İbrahim Sönmez
, Silkar Holding

Hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan bu bilgilere farkındalık kazandırdığı için kendisine teşekkür borçluyuz. Umarım kendisi ile daha çok çalışma fırsatı yakalarız.

Tolga Eşseven
, Megesan Elektirik

Eğitim süreci çok etkili ve olumluydu. İki gün öncesine kadar olan bilgim ile şuanki bilgim arasında dağlar kadar fark var. Her şey için teşekkürler.

Bahadır Yeni
, Megesan Elektirik

Anlattıklarınızı pazartesi işe başladığımda bir start vererek ilk gün heyecanı ile gideceğimi biliyor ve kattıklarınız için çok ama çok teşekkür ediyorum. Diğer eğitimlerde umarım tekrar görüşebiliriz.

Hale Özdemir
, Türk Kızılayı

Bugüne kadar satış gerçekleştiren , bunu doğaçlama olarak gerçekleştiren biz satıcıların satışın amacı,ne getireceği ve kanıtlama tekniği ile daha bilimsel yönünü görmüş olduk. Önyargı ve yargılarımızın bizi nasıl yanılttığını keşfettik.Destekleriniz için teşekkürler.

Tarık Katar
, Anadolubank

İhtiyacım olan bir eğitimdi.Tamamen tatmin oldum.Çarpıcı uygulamalarla daha da kalıcılık sağlandı.Ömür boyu ekmeğini yiyebileceğim,müşterilere satabileceğim (pazarlayabileceğim) örnekler vardı. Genel olarak doyum seviyesine ulaştım.

Altuğ Duran
, Form Şirketler Grubu

Beklentimin üzerinde ,öğretirken eğlendiren etkin bir eğitim oldu.

Hale Karaca Tuncer
, Form Şirketler Grubu

Eğitim satış kabiliyetlerime katkı sağlayacağını düşünmekteyim ve öğrendiklerimi en kısa sürede satış esnasında uygulayacağım. Öneri : Satış konusunda bu kadar bilgi aktarımı olan ve gerçekten bana bir şeyler kattığını düşündüğüm bilgilerin bu kadar kısa sürede değil de daha uzun zaman diliminde verilmesinin daha çok katkı sağlayacağını düşünmekteyim.

Volkan Seçer
, Anadolubank

Gerçekten beklemediğim tarzda bir eğitimdi. İlk defa bir eğitimde kendimi öğrenci gibi değil de profesyonel satıcı gibi hissettim. ‘Söz veriyorum’ formunu her gün okuyacağım. Her şey için teşekkürler

Gökhan Sesli
, Asaş alüminyum

Beklentilerimin üzerinde bir eğitim.Çok etkili ve muhteşemdi. Teşekkür ederim. Saygılarımla

Selçuk Kılıç
, Türk Kızılayı

17 yıllık çalışma hayatımda birçok eğitim aldım ancak şunu ifade etmeliyim ki şimdiye kadar ki eğitmenler arasında en yalın ve sade dille günümüze en yakın örneklerle anlatılan çok içten bir eğitimdi. Bu nedenle bir kez daha teşekkür ediyorum ancak eğitim süresi biraz daha uzun olsaydı da bazı konulara daha çok değinebilseydik çok daha iyi olurdu. Emeğinize ve bilginize sağlık umarım daha sonra birçok eğitimde birlikte olma şansını yakalarız.Teşekkürler.

Gamze Batmaz
, Türk Kızılayı

Eğitim beklentilerime uygundu.Çatışmanın ne olduğu ve çatışma durumunu engellemesi adına yapılması gerekenler konusunda bilgi sahibi oldum.Kişisel gelişimime katkınızdan dolayı teşekkürler.

Nihan Dikici
, Mercedez Benz Türk

Bu eğitimin daha sonra vereceğim eğitimlerde daha bilinçli ve yaralı olacağı inancındayım.Sunum hazırlama ve eğitim verirken nasıl davranacağım konusunda çok şeyler verdi.

Yücel Kuşcu
, Tredaş

Jan Hocam; Son zamanlarda aldığım en verimli eğitimlerden bir tanesiydi. Teşekkür ediyorum. ‘’Doğru zamanda , doğru yerde doğru kişi ile birlikte olursanız mutlu olursanız’’. Bugün ; doğru zamanda , doğru yerde, doğru kişi ile birlikteydik.. Saygılarımla.

Önder Kayhıdır
, Petrol Ofisi

Eğitimin başlangıcında % 1 bile alsak eğitimden yeterli olacağından bahsetmişti Jan Bey.Fakat % 100 mesajlarını ilettiğini düşünüyorum.

Ali Tokaş
, Petrol Ofisi

Çok pozitif , çok önemli konulara eğlendirici ve öğretici yaklaşımlar ile değinilmesi doygunluk duygusunu hissettirdi. Çok eğlendim,çok önemli ve güzel mesajlar aldım.Eğitmenimizi tanıdığıma çok memnun oldum. Katılan herkesin kendine iş hayatı ve özel hayatı için yararlı ve faydalı bilgiler kattığı için teşekkür ederim.

Pınar Yaldırgan
, Eragaz

Tek kelime ile süperdi. Zamanın akışını hissetmedim bile. Bir gün daha devam etse hayır demezdim. İnanılmaz keyif ve bilgi aldım.Ağzınıza sağlık

Gülnaz Çakar
, Eragaz

Tek kelime ile eğitim böyle olmalı.Sayenizde yanlış olduğum bir konuda kızgın olduğum birinden özür diledim. Hatamı ve yanlış görüşlerimi ve önyargılarımı gördüm. Özür dilediğim kişi size teşekkür etmemi istedi, keşke her gün böyle eğitim verilse dedi.

Gurbet Laçin
, Eragaz

Sunum konusunda eksik kalan yönlerimi keşfetmem noktasında aldığım en yeterli eğitimdi.Koçluk hakkında daha geniş bilgi sahibi olmam açısından da benim için çok değerli bir eğitim oldu. Değişimi hissediyorum.

Sabri Çatal
, Petrol Ofisi

Tüm çalışma hayatım içerisinde ve günlük hayatta da kullanabileceğim bilgileri almaktan,kendi eksikliklerimi görmekten son derece mutluyum. Başarılı olmanın bir çıta daha üstündeyim. Çünkü bugün uydum daha açık. Sizinle tanışmak bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak kendimi çok daha iyi hissettirdi.Etkili ve son derece başarılı bir eğitimdi. Yarın bugünden daha dolu ve iyi olacak.Artık buna eminim. Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkürler.

Gülşah Durak
, Petrol Ofisi

Eğitimin içeriği yapılan işe entegreliydi.Soru karşılama ve ele alıp verilen cevaplar iyi olup,interaktif olarak geçti.Yapılan, uygulanan, alınan kararların doğruluğu ve yanlışlığı kısmında daha çok nitelik kazandı. Jan Cırıl’a çok teşekkür ederim.

Nuray Kalp Korkunç
, Doğa Koleji

Eğitim oldukça başarılı geçmiştir. Hocamızın konuları örneklendirerek anlatması,sahaya indirgemesi öğrenmeyi kolaylaştırmıştır.

Eray Çoşkun
, Doğa Koleji

Böyle bir eğitime katıldığım için çok mutluyum. Bu eğitimin bundan sonraki iş hayatımda bana katkı sağlayacağına inanıyorum.

Mesut Çamdere
, Tredaş

Günlük rutininizde yaptıklarımıza dışarıdan bakabilmemizi sağlayan , fark edemediğimiz noksanlıklarımızı ve önemini koruyamadığımız davranışlarımızın farkına varmamızı sağlayan ,ekip ruhu ve liderliğin önemini belirginleştiren oldukça faydalı ve keyifli bir eğitimdi.Teşekkür ederim.

Konur Alp Aracı
, Tredaş

Jan Hoca kesinlikle bu tip eğitimler,organizasyonlar,öğrenciler için biçilmiş kaftan. İş sahasından gelmesi,tecrübesi çok iyi.

Serap Duran
, Tredaş

Uzun zamandır aldığım en verimli eğitimlerden biriydi. İkinci oturum mutlaka olmalı.

Gratis Mağaza Müdürü
, Gratis

Kişisel gelişimime çok fazla katkıda bulundu. Herşey çok güzeldi mağaza gittiğimde uygulamaya başlayacağım. Satışlarımı olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum. Bu tür eğitimlerin sürekli olmasını dilerim.

Gratis Mağaza Müdürü
, Gratis

Öncelikle bu eğitimi bize verdirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bu eğitimler sayesinde rakip ve diğer firmalardan farkımız ortaya çıkmaktadır. Jan Cırıl beyin şahsıma kattığı ve kazandırdığı o kadar fazla olumlu özellik var ki bir an önce mağazama dönüp uygulama heyecanı yaşıyorum. Kendimdeki bir çok eksi yönlerimi farketmeme ve bu eksikleri bir an önce tamamlamamı sağlattığı için ve böyle profesyonel kişi ile çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Bu eğitimlerin son olmamasını diliyorum. Biz süperiz en iyisini hakediyoruz iyi ki insana yatırım yapan bir firmayla çalışıyorum, geri bildirimler olumlu olarak tarafınıza döneceğine emin olabilirsiniz

Gratis Mağaza Müdürü
, Gratis

İnanılmaz bir enerji içinde çok değerli bilgiler kazandım. Firmanın benden beklentilerini net olarak anladım. Öncelikle kendime bilgiyi ekibim ile paylaşmaktan inanılmaz mutluluk duyacağım.

Gratis Mağaza Müdürü
, Gratis

Bugüne kadar aldığım eğitimler arasında farkındalık yaratan çok güzel 2 gün geçirdim. Hem kişisel gelişimde hem mağaza hayatımda uygulayacağım pratik ve çözüm odaklı bir çok bilgi ile ayrılıyorum. İnanılmaz bir tecrübe oldu, Jan beyi tanıdığım için çok şanslı hissediyorum.

Gratis Mağaza Müdürü
, Gratis

Kişisel gelişimime çok fazla katkıda bulundu. Her şey çok güzeldi mağaza gittiğimde uygulamaya başlayacağım. Satışlarımı olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum. Bu tür eğitimlerin sürekli olmasını dilerim.

Gratis Mağaza Müdürü
, Gratis

Eğitim beklentilerimin üstündeydi. Sadece şu anki çalışma hayatımda değil hayatımızın bir çok noktasında karşımıza çıkabilecek olumlu ve olumsuz işleri iyileştirmenin bütün yollarını bize sunduğunu düşünüyorum. Bize bu katkıyı sağladığı için önce şirketimize sonra Jan Cırıl’a teşekkür ederiz.

Gratis Mağaza Müdürü
, Gratis

Bu eğitimde öğrendiklerimin gelişimimde ve ekibimi çalışanlarımın gelişiminde çok büyük katkı sağlayacaktır. Liderlik yönümüzü ön plana çıkardık.

Burhan Yücel
, CarrefourSA

Liderlik yönteminin, ekibin nasıl yöneticiliği, yönetsel verimliliği, değişime ayak uydurmada eksik olan yönlerini öğrenmek ve uygulamanın konusunda çok destekleyici bir eğitimdi.

Tufan Bayraktar
, CarrefourSA

Eğitimin amacına ulaşarak yıldızlar yaratmak için mağazama dönüyorum. Sevgili Jan Cırıl hocamıza göstermiş olduğu güler yüz ve aktarmış olduğu engin bilgilerden dolayı teşekkürler. Bir başka keyifli eğitim de görüşmek ümidiyle.

Derya Aksoy
, CarrefourSA

İş hayatımda vermiş olduğunuz örnekler ve anlattığınız değerlerin bana da katkı sağladığını ve değer kattığınızı bilmenizi isterim.

Özlem Gökkuş
, CarrefourSA

Eğitim beklentilerimizin üstündeydi. Sadece şu anki çalışma hayatımızda değil hayatımızın bir çok noktasında karşımıza çıkabilecek olumlu ve olumsuz işleri iyileştirmenin bütün yollarını bize sunduğunu düşünüyoruz. Bize bu katkıyı sağladığı için önce şirketimize sonra Jan Cırıl’a teşekkür ederiz.

Mağaza Müdürleri
, Gratis

SPT Danışmanlık alanındaki bilgi ve deneyim zenginliği, farklı durumlar için seçenekli çözümler üretibilmesi, görev alan danışmanlarının yetkinliği, acil gereksinimlerde esnek ve hızlı geri dönüşü, olumlu ve yönlendirici iletişim yetenekleri, kurum ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmeleri, konularındaki gelişmeleri izlemeleri, kendi geliştirdikleri yöntem ve uygulamaların başarısı gibi çok sayıda özellikleri ile her zaman birlikte çalışmayı sürdürmekten keyif ve gurur duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Dilek Kanlı
Ticari ve İşletme Bankacılığı Bölüm Başkanı, Anadolubank

Eğitimin beklentilerimizi karşılıyor olması ve sahada birebir yaşanan zorluklarla mücadele noktasında farkındalık yaratmış olması işbirliğimizin devamlılığı açısından oldukça önem arz etmektedir. Gerek hazırlık aşamasında, gerek operasyon sırasında göstermiş olduğunuz özverili çalışma ve işbirliği için teşekkürlerimizi sunarız.

Lale Çalışan Tok
İnsan Kaynakları Müdrü, Form Şirketler Grubu

Kendisi yaptığı işe özen gösteren, alanında ilgili birikime sahip bir kişi. Çalışma hayatındaki kazanımlarını da eğitim içerikleriyle birleştirerek eğitim zenginleşmesi yönünde önemli bir katkı sağladı. Eğitimler boyunca kendine özgü mizah anlayışı ve enerjisiyle katılımcılarla açık ve keyifli bir iletişim kurdu, eğitimlerin dinamizmini arttırdı, ekipler arasında sinerjinin oluşumunu hızlandırdı. Kendisiyle eğitim süresince yaşadığımız olumlu deneyimi bilginize sunarız.

Asena Yalınız
İnsan Kaynakları Direktörü, CarrefourSA