ONLINE KURUMSAL EĞİTİMLER

Bayi ağı olan, ekipleri uzaktan çalışan, dijitalleşmeye önem veren kurumsal firmalara ve kobilere online kurumsal eğitimler tasarlıyoruz. Öğrenen merkezli eğitimlerimizi tasarlarken ADDIE modeli kullanıyoruz. Bu sayede ekonomik ve verimli eğitim setlerine online olarak daha kolay erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda mesai saatinden bağımsız kesintisiz eğitim imkanına sahip oluyorsunuz. Konusunda uzman eğitmenlerimiz tüm online eğitimleri özenle hazırlamaktadır. Tüm bu eğitimlerin ön tanıtım videolarını “Dijital Kütüphane” de bulabilirsiniz.

HAP SATIŞ EĞİTİMLERİ

Kurumunuza ve ürünlerinize özel 3-5 dakikalık HAP Satış Eğitimi Filmleri çekiyoruz.

Hazırlık : Ürün ve hizmetinizi birlikte değerlendiriyoruz. Ön hazırlık yapıyoruz.

Adaptasyon : Müşteriye sunulacak değer önermesini oluşturuyor ve 3-5 dk’lık eğitim filmlerini çekiyoruz.

Performans : Satış ekiplerinin ortak söylem geliştirmesine ve performanslarını artırmalarına katkı sağlıyoruz.

Dijital Kütüphane

Dijitalleşen dünyada sahip olmamız gereken yetkinlikler her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir. SPT Eğitim ve Danışmanlık olarak mevcut zengin ve özgün içeriklerimizi bu doğrultuda dijitale uygun şekilde tasarladık ve güncelledik. Kurumsal online eğitimleri tasarlarken güncel ihtiyaçları ve verimliliği artıracak önemli noktaları da gözeterek ilerliyoruz.

  • Tüm Eğitimler
  • Dijital Dünya
  • İletişim
  • İnsan Kaynakları
  • Kişisel Gelişim
  • Liderlik
  • Müşteri Deneyimi
  • Satış
  • Yönetim
Online Kurumsal Eğitimler

4 Adımda Dijital Çözümler

Ön Hazırlık
Çalışması

Öğrenen merkezli bir eğitim tasarımı için ilk adım olarak ADDIE modeli uyguluyoruz. 360 derece beklentileri, hedef yetkinlikleri, mevcut yeterlilikleri, hedef davranış kalıplarını belirliyoruz.

Video İçerik
Üretimi

Ön hazırlık çıktılarına göre öğrenme sistematiği belirlenir ve video içerik üretilir. 4MAT modeli uyguluyoruz.

Dijital Öğrenme
Araçları

Bilginin davranışa dönüşmesi için dijital öğrenme araçlarına karar verilir. Koçluk görüşmeleri ile öğrenmeyi destekliyoruz.

İzleme, Ölçme
Ve Raporlama

Verimlilik ve etkiliği ölçme adına hedef davranışların neresindeyiz? SPT E-öğrenme portalı, koçluk çıktıları, dijital öğrenme araçları ve saha gözlem sonuçlarını raporluyoruz.

Özel Dizayn Edilen Online Kurumsal Eğitimler

Kurumların ihtiyacına yönelik online eğitimler tasarlıyoruz. Liderlik, satış, iletişim, diksiyon, motivasyon, beden dili, online sunum teknikleri, koçluk ve mentörlük gibi geniş bir online video eğitim yelpazesine sahibiz. Aynı zamanda eğitmenlerimiz; İletişim, yönetim, insan kaynakları, dijital dünya, kişisel gelişim, müşteri deneyimi ve satış gibi bir çok alanda uzmanlaşmış ve uzun yıllardır eğitim tecrübesine sahiptirler. Bu tecrübeyi SPT Dijital Platformu ile kaliteli, sade ve basit anlaşılabilir videolarla dijital kütüphanede evinize, iş yerinize ve cebinize taşıyoruz. SPT Eğitim’in hazırladığı eğitimlerin yanında size özel eğitimlerde tasarlıyoruz. Kurumların ihtiyacına özel yapılan yeni eğitim çekimlerinin de mümkün olduğu online sertifika programları da sunuyoruz.

İlk adımda ihityaçlarınıza özel “Ön hazırlık” çalışması yapıyoruz. Sonrasında özelleştirilmiş “Video İçerik” üretiyoruz. Buna bağlı olarak bilginin davranışa dönüşmesi için eğitimleri “Dijital Öğrenme Araçları” ile destekliyoruz. Son adımda “İzleme, Ölçme ve Raporlama” ile eğitimlerin verimliliğini sağlıyoruz.