Deneyim Atölyesi

Strateji ve İş Simülasyonları

İş simülasyonları gerçek hayatın benzerini kurgulayarak teorik içeriğin öğrenilmesini kolaylaştıran ve deneyimleme yoluyla öğrenmeyi destekleyen bir araçtır.

read more
Lıfe Kınetık

Life Kinetik Almanya’da geliştirilmiş  ve dünyanın bir çok ülkesinde uygulanan Nöronsal öğrenme sürecini canlandırarak, yeni beyin ağlarını yapılandırıp sinirsel semptomları azaltırken, konsantrasyonu ve görsel sistemin performansını iyileştiren bir eğitim programıdır.

read more
1 Nefeslik Mola

Duygularımızı kontrol etmek her zaman mümkün olmayabilir nefes atölyeleri ile doğru nefes almaya başlayacak nefes kontrolüne bağlı olarak duygularınıza etki edebileceksiniz.

read more
Takım Oyunları/Indoor-Outdoor

İndoor ve Outdoor akiviteleri yetişkinler için gerek Kapalı (indoor)gerekse Açık(outdoor) mekanlarda Yetişkinler için geliştirilen ve katılımcıların deneyimleyerek öğrendikleri Motivasyonu yüksek öğrenme platformlarıdır.

read more

nasıl yardımcı olabiliriz?

Size özel çözümlerimizi öğrenmek için hemen iletişime geçin!

Eğitimin içeriği yapılan işe entegreliydi.Soru karşılama ve ele alıp verilen cevaplar iyi olup,interaktif olarak geçti.Yapılan, uygulanan, alınan kararların doğruluğu ve yanlışlığı kısmında daha çok nitelik kazandı. Jan Cırıl’a çok teşekkür ederim.

Nuray Kalp Korkunç
, Doğa Koleji

Kampanya koşulları nelerdir yazılacak!