birlikte-calisma-kulturu-yaratmak

Birlikte Çalışma Kültürü Yaratmak

Birlikte Çalışma Kültürü bir kurumun  çalışma dinamikleri arasında yer alıyorsa o kurum çok yüksek ve etkili bir rekabet silahı yaratmış olmaktadır. Çünkü Birlikte Çalışma Kültürü olmayan kurumlarda Çatışma kültürü var demektir. Bölümler arası iletişim kopuklukları ve aynı bölümde çalışsa bile aynı idealllere koşmayançalışanların olması ihtimali çok yüksektir.

Birlikte Çalışma Kültürü yaratmak için Empatik iletişim temelleri olmalı ve Sevgi en önemli kaynak ve Duygusal zekanın hakim olduğu işyerlerinde çalışanlar anlaşılmayaı beklemek yerine Anlamaya çalışarak zamanlarını geçirmektedir. Bu anlayış farklılığıda işe ve performans sonuçlarına olumlu yansımaktadır.

Bu eğitimde Birlikte Çalışma Kültürü yaratmanın alt başlıklarını oluşturmak ve sevgi dilinin hakim olması için farkındalık yaratmak ve verimli çalışmanın kurallarını belirlemek katılımcılara benimsetmek hedeflenmektedir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Size özel çözümlerimizi öğrenmek için hemen iletişime geçin!

Yoğun geçen iş tempomuzda kendi farkındalığımızı hissetmemizi sağlayarak içimizdeki potansiyeli ve geliştirmemiz gereken yönleri öne çıkardı. Ayrıca eğitim öncesinde kişisel satıcılık profilimizin(12 satıcı profil testi) objektif olarak değerlendirilmesi diğer aldığımız satış eğitimlerinden çok daha iyi değerlendirme yapmamızı sağladı.Teşekkür ederim.

Uğur Çeri
, Anadolubank