Biz Kimiz?

SPT Eğitim ve Danışmanlık Satış- Pazarlama, Yönetim – İş geliştirme ve Kişisel Gelişim eğitimleri, danışmanlık hizmetleri ,Koçluk Eğitimleri ile yönetici koçluk ve satış koçluğu hizmetleri vermektedir. 30 yılı aşkın bir süredir uluslararası ve ulusal firmalarda satış, pazarlama ve strateji konularında edinilmiş yöneticilik tecrübesinin liderliğinde öğrenme platformları oluşturmaya hizmet eder. Uygulanan programlarda öğrenmenin mutlu deneyime dönüşmesi için sınıf eğitimlerine ek olarak indoor ve outdoor projeler de gerçekleştirmektedir.

Eğitim programlarında doğru bilginin paylaşılmasına ve öğrenmenin işe transferini kolaylaştıracak uygulamalarla zenginleştirilmesine özen gösterir. Daha hızlı çözüm üretme ve kalıcı etki yaratma amacıyla çalışmaları esnasında vaka analizleri ve eğitim oyunları kullanmaktadır.

Müşterinin bilinçaltındaki satınalma mesajlarına önem veren ve çalışanların daha fazla verimli olmasının, daha motive olmasının önündeki bilinçaltı engelleri kaldırmaya dönük çalışmalar yapar. Çoklu Satış zekası ve Psiko- Diagnos isimlerinde farklı kurumsal yapıda ve farklı çalışan profiline sahip firmalar için geliştirilmiş özel çözüm paketleri sunmaktadır. Bu paketler içerisinde online envanterler yer almaktadır. Uzman yorumlarıyla da sonuçlar kuruma özelleştirilmektedir.

Tüm çalışmalarımızın merkezinde İnsan vardır. Açılımı “Simplicities of Professional Training olan SPT, kendisini profesyonel eğitimlerde yalınlık ilkesi ile konumlandırmıştır.

İş Anlayışımız :
Leonardo da Vinci”nin
                      ” İlerlemenin nihai biçimi basitliktir “
sözüdür.

Yani, verdiğimiz hizmet müşterilerimizin ilerlemesine katkı sağlayacak sunduğumuz öneriler somut veriler ışığında, basit ve uygulanabilir olacak.

Amacımız;
Müşterilerimizi, çoğu firmanın ürün ve hizmetini tanımlamak için kullandığı kaliteliyiz, güçlüyüz, hızlıyız …..vs karmaşasından çıkarıp farklılaşmanın daha basit ve daha iyi bir yolu olduğunu bulmaya yönlendirmektir.

Farkımız

nasıl yardımcı olabiliriz?

Size özel çözümlerimizi öğrenmek için hemen iletişime geçin!

Eğitimin içeriği yapılan işe entegreliydi.Soru karşılama ve ele alıp verilen cevaplar iyi olup,interaktif olarak geçti.Yapılan, uygulanan, alınan kararların doğruluğu ve yanlışlığı kısmında daha çok nitelik kazandı. Jan Cırıl’a çok teşekkür ederim.

Nuray Kalp Korkunç
, Doğa Koleji