duygusal-dayanıklılık

Duygusal Dayanıklılık

Artık oyunun kuralları değişiyor; Çok yakın bir gelecekte şirketler, duygusal zekası yüksek liderler tarafından yönetilen, duygusal zekası yüksek çalışanlara sahip, duyusal farkındalığı yüksek organizasyonlar olacaktır. ”

İyi bir lider ya da yönetici olmak, yoğun iş temposunun yarattığı stresten uzak güçlü bir şekilde çalışmak, kişiler arası akıcı bir iletişim sağlamak için duygusal zekaya yatırım yapmak gereklidir.

Bu eğitimde katılımcıların duyusal farkındalığının artırılması, kişiler arası ilişki kurma biçimilerinin, problem çözme yeteneklerinin geliştirilmesi, strese dayanıklılık, liderlik, empati ve uyum becerilerinin üst seviyeye çıkarılması heflenmektedir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Size özel çözümlerimizi öğrenmek için hemen iletişime geçin!

Yoğun geçen iş tempomuzda kendi farkındalığımızı hissetmemizi sağlayarak içimizdeki potansiyeli ve geliştirmemiz gereken yönleri öne çıkardı. Ayrıca eğitim öncesinde kişisel satıcılık profilimizin(12 satıcı profil testi) objektif olarak değerlendirilmesi diğer aldığımız satış eğitimlerinden çok daha iyi değerlendirme yapmamızı sağladı.Teşekkür ederim.

Uğur Çeri
, Anadolubank